Playbill  february 2020 
monday
tuesday
wednesday
thursday
friday
saturday
sunday
27
Eugene Onegin
27 January 19:00
Основная сцена

The idea, literary composition and staging Rimas Tuminas

Set design Adomas Jacovskis

Music Faustas Latenas

Lighting Designer Maya Shavdatuashvili

Costumes Mariya Danilova

19:00
OUR CLASS
27 January 19:30
Новая сцена

Director Natalya Kovaleva

Set designer Aleksandr Borovskiy

Composer Klavdiya Tarabrina

Choreographer Irina Filippova

19:30
FRIDA. LIFE IN COLOUR
27 January 19:30
Камерный зал

Director

Set & costumes design Dina Borovik

Composer Nikolay Shipulin

Music supervisor & vocal coach Andrey Sergievskiy

Choreographer Evgenya Liubashina

19:30
28
Eugene Onegin
28 January 19:00
Основная сцена

The idea, literary composition and staging Rimas Tuminas

Set design Adomas Jacovskis

Music Faustas Latenas

Lighting Designer Maya Shavdatuashvili

Costumes Mariya Danilova

19:00
Enchanted Wanderer
28 January 19:30
Зал Амфитеатр

Director and dramatist Natalya Kovaleva

Set & costume designer Maxim Obrezkov

Faustas Latenas

Choreographer Irina Filippova

Lighting designer Alexandr Matveev

19:30
29
FAKE NOTE
29 January 19:00
Основная сцена
19:00
OUR CLASS
29 January 19:30
Новая сцена

Director Natalya Kovaleva

Set designer Aleksandr Borovskiy

Composer Klavdiya Tarabrina

Choreographer Irina Filippova

19:30
Two Women
Premieres
29 January 19:30
Зал Амфитеатр

Director Vladimir Ivanov

Tutor Tatiana Zakhava

Set and costume Maxim Obrezkov

Lights

Make-up design Olga Kalyavina

19:30
Platonov. Short stories
Premieres
29 January 19:30
Студия

Director Ann Gorushkina

Lights Ruslan Mayorov

Sound Vadim Magalias

Technical support Dmitriy Lazarev

Assistant director Asya Knyazeva

19:30
30
FLIGHT
30 January 19:00
Основная сцена

Director Yuriy Butusov

Costumes Maxim Obrezkov

Faustas Latenas

Set design Aleksandr Shishkin

Lighting designer Aleksandr Sivaev

19:00
Men and women
30 January 19:30
Новая сцена

Choreographer / director Angelica Cholina

Set designer Marius Jacovskis

Costumes, make-up artist Yuozas Statkevichus

Lighting Designer Tadas Valeyka

Choreographer / teacher

19:30
Another man's wife and the husband under the bed
30 January 19:30
Студия

Director Ekaterina Zonnenshtral

Composer Yriy Tsokurov

Arrangement Arsrny Zonnenshtraly

19:30
Crime and Punishment
Premieres
30 January 19:30
Камерный зал

Lights

Assistant director

Sound

Director and tutor Elena Laskavaya

19:30
31
Mademoiselle Nitouche
31 January 19:00
Основная сцена
19:00
Matryona’s Home
31 January 19:30
Студия

Stage version author and director Vladimir Ivanov

Author of the idea Aleksandr Mihaylov

Set design and costumes Maxim Obrezkov

Music Tatiana Agaeva

Vocal consultant Svetlana Ignatiyeva

19:30
Richard III
31 January 19:30
Новая сцена

Director Avtatdil Varsimashvily

Set design

Costumes

Music

Make-up artist Olga Kalyavina

19:30
Fröken Julie
31 January 19:30
Камерный зал

Director Gulnaz Balpeisova

Set designer Maria Butusova

Sound directors Ekaterina Volkova

Light designer Mikhail Barannikov

Assistant Director Rogneda Smirnova

19:30
01
12:00
PETER PAN
1 February 12:00
Новая сцена

Director Aleksandr Koruchenkov

Set designer Maxim Obrezkov

Costumes Mariya Danilova

Faustas Latenas

Choreographer Sergey Zemlyansky

12:00
Andersen's magic theatre
Premieres
1 February 12:00
Зал Амфитеатр

Director Asya Knyazeva

Maxim Obrezkov

Mikhail Khvastunov

Vadim Magalias

12:00
Masquerade
1 February 19:00
Основная сцена

Director Rimas Tuminas

Set designer Adomas Jacovskis

Costumes Maxim Obrezkov

Music Faustas Latenas

The Waltz by Aram Khachaturyan is used in the play Aram Khachaturian

19:00
Sergeev and town
1 February 19:30
Новая сцена

Director Svetlana Zemlyakova

Set Designer

Lighting Designer

Sound Designer

Assistant Director

19:30
NIZHINSKIY. Genius Idiot
Premieres
1 February 19:30
Зал Амфитеатр

Leyla Abu-al-Kishek

Dina Borovik

Nikolay Shipulin

Andrey Sergievskiy

Evgenya Liubashina

19:30
02
12:00
PETER PAN
2 February 12:00
Новая сцена

Director Aleksandr Koruchenkov

Set designer Maxim Obrezkov

Costumes Mariya Danilova

Faustas Latenas

Choreographer Sergey Zemlyansky

12:00
Alexander OLESHKO presents: THE SCARLET FLOWER
2 February 12:00
Зал Амфитеатр

Composer Andrey Rubtsov

Live sand drawing

Set designer Maxim Obrezkov

Lightning design Sergey Myasnikov

Sound director Ekaterina Volkova

12:00
Imaginary Invalid
2 February 19:00
Основная сцена

Staging Silviu Purcarete

Costume designer, set designer, lighting designer Dragos Buhagiar

Music Vasile Sirli

Make-up artist Olga Kalyavina

Сhoirmaster Iya Mustafina

19:00
Diary of a Madman
2 February 19:30
Студия

Director Rimas Tuminas

Make-up artist Olga Kalyavina

Set design and costumes Maxim Obrezkov

Assistant director Nataliya Kuzina

19:30
Brusov Lane
2 February 19:30
Новая сцена

Director

Set & costumes designer Maxim Obrezkov

Music Faustas Latenas

Choreographer

Light designer Ruslan Mayorov

19:30
Metamorphosis
Premieres
2 February 19:30
Камерный зал

Director

Designer Maxim Obrezkov

Lights Akeksandr Matveev

Make-up Olga Kalyavina

Sound

19:30
03
CRAWFISH CRY
3 February 19:30
Новая сцена

Director Mikhail Tsitrinyak

Set designer Mariya Rybasova

Costume-designer Vicroria Sevryukova

Music by Boris Kiner

Interpretation of the play Mariya Zonina

19:30
Stefan Zweig. Short novels
3 February 19:30
Камерный зал

Directors Gulnaz Balpeisova

Directors Vladimir Beldiyan

Directors Anatoly Shulyev

Directors Hygo Erikssen

Set & costume designer Maxim Obrezkov

19:30
Platonov. Short stories
Premieres
3 February 19:30
Студия

Director Ann Gorushkina

Lights Ruslan Mayorov

Sound Vadim Magalias

Technical support Dmitriy Lazarev

Assistant director Asya Knyazeva

19:30
04
Eugene Onegin
4 February 19:00
Основная сцена

The idea, literary composition and staging Rimas Tuminas

Set design Adomas Jacovskis

Music Faustas Latenas

Lighting Designer Maya Shavdatuashvili

Costumes Mariya Danilova

19:00
OUR CLASS
4 February 19:30
Новая сцена

Director Natalya Kovaleva

Set designer Aleksandr Borovskiy

Composer Klavdiya Tarabrina

Choreographer Irina Filippova

19:30
Love at the Throne
4 February 19:30
Камерный зал

Maxim Obrezkov

Choreographer Tatiana Dokukina

Make-up designer Olga Kalyavina

19:30
Premieres
4 February 20:00
Арт-кафе
20:00
05
FAKE NOTE
5 February 19:00
Основная сцена
19:00
Anne Frank: The diary
Premieres
5 February 19:00
Зал Амфитеатр

Dramaturge and director Ekaterina Simonova

Set and costume Vladimir Kruglov

Music Faustas Latenas

Make-up Olga Kalyavina

Sound

19:00
Matryona’s Home
5 February 19:30
Студия

Stage version author and director Vladimir Ivanov

Author of the idea Aleksandr Mihaylov

Set design and costumes Maxim Obrezkov

Music Tatiana Agaeva

Vocal consultant Svetlana Ignatiyeva

19:30
STORM
5 February 19:30
Новая сцена

Director Ulanbek Bayaliev

Set designer Sergey Avstrievskih

Costumes Olga Nesterenco

Music Faustas Latenas

Lighting Designer Narek Tumanyan

19:30
Evening show: “Concerto for an Actor”
5 February 20:00
Арт-кафе

Tatiana Agaeva

Iya Mustafina

Asya Knyazeva

Irina Gromova

20:00
06
Mademoiselle Nitouche
6 February 19:00
Основная сцена
19:00
Another man's wife and the husband under the bed
6 February 19:30
Студия

Director Ekaterina Zonnenshtral

Composer Yriy Tsokurov

Arrangement Arsrny Zonnenshtraly

19:30
07
Mademoiselle Nitouche
7 February 19:00
Основная сцена
19:00
Baba CHANEL
Premieres
7 February 19:30
Новая сцена

Director Nikolay Kolyada

Designer Maxim Obrezkov

Choreographer

Lights

Make-up design Olga Kalyavina

19:30
Enchanted Wanderer
7 February 19:30
Зал Амфитеатр

Director and dramatist Natalya Kovaleva

Set & costume designer Maxim Obrezkov

Faustas Latenas

Choreographer Irina Filippova

Lighting designer Alexandr Matveev

19:30
08
PUSS IN BOOTS
8 February 12:00
Основная сцена

Director Vladimir Ivanov

Set designer and costumes Maxim Obrezkov

Musical director Tatiana Agaeva

Choreographer Oleg Glushkov

12:00
8 February 13:00
Экскурсия
13:00
Tale of the Priest and of his workman Balda
Premieres
8 February 13:00
Арт-кафе

Director Aleksandr Koruchenkov

Designer Maxim Obrezkov

Lights Mikhail Khvastunov

Sound Davletov Daniil

Sound Vadim Magalias

13:00
8 February 13:30
Экскурсия
13:30
PETER PAN
8 February 16:00
Новая сцена

Director Aleksandr Koruchenkov

Set designer Maxim Obrezkov

Costumes Mariya Danilova

Faustas Latenas

Choreographer Sergey Zemlyansky

16:00
Last Moons
8 February 19:00
Основная сцена

Production Rimas Tuminas

Director Alexei Kuznetsov

Set design and costumes Mariya Mitrofanova

Composer Faustas Latenas

19:00
Crime and Punishment
Premieres
8 February 19:30
Камерный зал

Lights

Assistant director

Sound

Director and tutor Elena Laskavaya

19:30
Evening with Yuriy SHLYKOV
8 February 20:00
Арт-кафе
20:00
09
12:00
PETER PAN
9 February 12:00
Новая сцена

Director Aleksandr Koruchenkov

Set designer Maxim Obrezkov

Costumes Mariya Danilova

Faustas Latenas

Choreographer Sergey Zemlyansky

12:00
REDHOOD. Alexander Oleshko for children
Premieres
9 February 13:00
Арт-кафе
13:00
Peer Gynt
Premieres
9 February 19:00
Основная сцена

Director Yuriy Butusov

Artist-designer Aleksandr Barmenkov

Maxim Obrezkov

Akeksandr Matveev

Choreographer Nikolay Reutov

19:00
Baba CHANEL
Premieres
9 February 19:30
Новая сцена

Director Nikolay Kolyada

Designer Maxim Obrezkov

Choreographer

Lights

Make-up design Olga Kalyavina

19:30
Two Women
Premieres
9 February 19:30
Зал Амфитеатр

Director Vladimir Ivanov

Tutor Tatiana Zakhava

Set and costume Maxim Obrezkov

Lights

Make-up design Olga Kalyavina

19:30
Evening with Liudmila MAKSAKOVA
9 February 20:00
Арт-кафе
20:00
10
11
AUDIENCE
11 February 19:00
Основная сцена

Vicroria Sevryukova

19:00
BOVARY
11 February 19:30
Камерный зал

Director Olga Subbotina

Set & costumes designer Maxim Obrezkov

Lightning designer Andrey Tarasov

Sound director Andrey Oparin

Movement & gesture Elena Karalashvili

19:30
12
AUDIENCE
12 February 19:00
Основная сцена

Vicroria Sevryukova

19:00
Another man's wife and the husband under the bed
12 February 19:30
Студия

Director Ekaterina Zonnenshtral

Composer Yriy Tsokurov

Arrangement Arsrny Zonnenshtraly

19:30
20:00
13
Mademoiselle Nitouche
13 February 19:00
Основная сцена
19:00
OUR CLASS
13 February 19:30
Новая сцена

Director Natalya Kovaleva

Set designer Aleksandr Borovskiy

Composer Klavdiya Tarabrina

Choreographer Irina Filippova

19:30
Widow from Valencia
Premieres
13 February 19:30
Зал Амфитеатр

Set Designer Mariya Meleshko

Light Designer

Costume Designers

Costume Designers

19:30
14
Oedipus Rex
14 February 19:00
Основная сцена

Director Rimas Tuminas

Set designer Adomas Jacovskis

Costume designer Maxim Obrezkov

Composer Faustas Latenas

Composer of choral parts Theodorus Abazis

19:00
Medea
14 February 19:30
Новая сцена

Director Mikhail Tsitrinyak

Set designer Mariya Rybasova

Costumes Vicroria Sevryukova

Translation Valentin Dmitriyev

Composers Boris Kiner

19:30
Enchanted Wanderer
14 February 19:30
Зал Амфитеатр

Director and dramatist Natalya Kovaleva

Set & costume designer Maxim Obrezkov

Faustas Latenas

Choreographer Irina Filippova

Lighting designer Alexandr Matveev

19:30
Romance evening with Irina Krutova
14 February 20:00
Арт-кафе
20:00
15
12:00
Tale of the Priest and of his workman Balda
Premieres
15 February 13:00
Арт-кафе

Director Aleksandr Koruchenkov

Designer Maxim Obrezkov

Lights Mikhail Khvastunov

Sound Davletov Daniil

Sound Vadim Magalias

13:00
Oedipus Rex
15 February 19:00
Основная сцена

Director Rimas Tuminas

Set designer Adomas Jacovskis

Costume designer Maxim Obrezkov

Composer Faustas Latenas

Composer of choral parts Theodorus Abazis

19:00
Fröken Julie
15 February 19:30
Камерный зал

Director Gulnaz Balpeisova

Set designer Maria Butusova

Sound directors Ekaterina Volkova

Light designer Mikhail Barannikov

Assistant Director Rogneda Smirnova

19:30
Gonna be
Premieres
15 February 19:30
Студия

Director Gulnaz Balpeisova

Set designer Alexandra Karpeykina

Video effects production Vakhtang Khubutiya

Video effects production Ivan Kriuchkov

Video effects production Dinara Sisembaeva

19:30
20:00
16
12:00
Alexander OLESHKO presents: THE SCARLET FLOWER
16 February 12:00
Зал Амфитеатр

Composer Andrey Rubtsov

Live sand drawing

Set designer Maxim Obrezkov

Lightning design Sergey Myasnikov

Sound director Ekaterina Volkova

12:00
16 February 12:30
Экскурсия
12:30
FAKE NOTE
16 February 19:00
Основная сцена
19:00
New house
Premieres
16 February 19:30
Новая сцена

Costumes

Lights

Make-up design Olga Kalyavina

19:30
FRIDA. LIFE IN COLOUR
16 February 19:30
Камерный зал

Director

Set & costumes design Dina Borovik

Composer Nikolay Shipulin

Music supervisor & vocal coach Andrey Sergievskiy

Choreographer Evgenya Liubashina

19:30
Platonov. Short stories
Premieres
16 February 19:30
Студия

Director Ann Gorushkina

Lights Ruslan Mayorov

Sound Vadim Magalias

Technical support Dmitriy Lazarev

Assistant director Asya Knyazeva

19:30
Evening with Evgeny KNIAZEV. "CASANOVA".
Premieres
16 February 20:00
Арт-кафе
20:00
17
18
Uncle Vanya
18 February 19:00
Основная сцена

Director Rimas Tuminas

Set design and costumes Adomas Jacovskis

Composer Faustas Latenas

Lighting designer Maya Shavdatuashvili

19:00
Matryona’s Home
18 February 19:30
Студия

Stage version author and director Vladimir Ivanov

Author of the idea Aleksandr Mihaylov

Set design and costumes Maxim Obrezkov

Music Tatiana Agaeva

Vocal consultant Svetlana Ignatiyeva

19:30
19
Dedication to Eve
19 February 19:00
Основная сцена

Production Sergei Yashin

Director Sergey Golomazov

Set design and costumes Alla Kozhenkova

Lighting designer Vladimir Amelin

Make-up artist Olga Kalyavina

19:00
Anne Frank: The diary
Premieres
19 February 19:30
Зал Амфитеатр

Dramaturge and director Ekaterina Simonova

Set and costume Vladimir Kruglov

Music Faustas Latenas

Make-up Olga Kalyavina

Sound

19:30
20
FLIGHT
20 February 19:00
Основная сцена

Director Yuriy Butusov

Costumes Maxim Obrezkov

Faustas Latenas

Set design Aleksandr Shishkin

Lighting designer Aleksandr Sivaev

19:00
Men and women
20 February 19:30
Новая сцена

Choreographer / director Angelica Cholina

Set designer Marius Jacovskis

Costumes, make-up artist Yuozas Statkevichus

Lighting Designer Tadas Valeyka

Choreographer / teacher

19:30
BOVARY
20 February 19:30
Камерный зал

Director Olga Subbotina

Set & costumes designer Maxim Obrezkov

Lightning designer Andrey Tarasov

Sound director Andrey Oparin

Movement & gesture Elena Karalashvili

19:30
21 Today
PETER PAN
21 February 18:00
Новая сцена

Director Aleksandr Koruchenkov

Set designer Maxim Obrezkov

Costumes Mariya Danilova

Faustas Latenas

Choreographer Sergey Zemlyansky

18:00
Masquerade
21 February 19:00
Основная сцена

Director Rimas Tuminas

Set designer Adomas Jacovskis

Costumes Maxim Obrezkov

Music Faustas Latenas

The Waltz by Aram Khachaturyan is used in the play Aram Khachaturian

19:00
NIZHINSKIY. Genius Idiot
Premieres
21 February 19:30
Зал Амфитеатр

Leyla Abu-al-Kishek

Dina Borovik

Nikolay Shipulin

Andrey Sergievskiy

Evgenya Liubashina

19:30
22
PUSS IN BOOTS
22 February 12:00
Основная сцена

Director Vladimir Ivanov

Set designer and costumes Maxim Obrezkov

Musical director Tatiana Agaeva

Choreographer Oleg Glushkov

12:00
13:00
Wind in the Poplars
22 February 19:00
Основная сцена

Director Rimas Tuminas

Set design and costumes Adomas Jacovskis

Music Faustas Latenas

Lighting designer Maya Shavdatuashvili

19:00
GAMES OF THE LONELY
22 February 19:30
Новая сцена

Set design and costumes Mariya Rybasova

Сostumes Vicroria Sevryukova

Music Boris Kiner

Music

Lighting designer Maya Shavdatuashvili

19:30
Metamorphosis
Premieres
22 February 19:30
Камерный зал

Director

Designer Maxim Obrezkov

Lights Akeksandr Matveev

Make-up Olga Kalyavina

Sound

19:30
20:00
23
PETER PAN
23 February 12:00
Новая сцена

Director Aleksandr Koruchenkov

Set designer Maxim Obrezkov

Costumes Mariya Danilova

Faustas Latenas

Choreographer Sergey Zemlyansky

12:00
23 February 13:00
Экскурсия
13:00
Tale of the Priest and of his workman Balda
Premieres
23 February 13:00
Арт-кафе

Director Aleksandr Koruchenkov

Designer Maxim Obrezkov

Lights Mikhail Khvastunov

Sound Davletov Daniil

Sound Vadim Magalias

13:00
Just people
23 February 19:00
Основная сцена

Director Vladimir Ivanov

Set design and costumes Maxim Obrezkov

Music Tatiana Agaeva

Lighting designer Maya Shavdatuashvili

19:00
Diary of a Madman
23 February 19:30
Студия

Director Rimas Tuminas

Make-up artist Olga Kalyavina

Set design and costumes Maxim Obrezkov

Assistant director Nataliya Kuzina

19:30
Baba CHANEL
Premieres
23 February 19:30
Новая сцена

Director Nikolay Kolyada

Designer Maxim Obrezkov

Choreographer

Lights

Make-up design Olga Kalyavina

19:30
FRIDA. LIFE IN COLOUR
23 February 19:30
Камерный зал

Director

Set & costumes design Dina Borovik

Composer Nikolay Shipulin

Music supervisor & vocal coach Andrey Sergievskiy

Choreographer Evgenya Liubashina

19:30
20:00
24
Mademoiselle Nitouche
24 February 19:00
Основная сцена
19:00
Love at the Throne
24 February 19:30
Камерный зал

Maxim Obrezkov

Choreographer Tatiana Dokukina

Make-up designer Olga Kalyavina

19:30
25
Eugene Onegin
25 February 19:00
Основная сцена

The idea, literary composition and staging Rimas Tuminas

Set design Adomas Jacovskis

Music Faustas Latenas

Lighting Designer Maya Shavdatuashvili

Costumes Mariya Danilova

19:00
BOVARY
25 February 19:30
Камерный зал

Director Olga Subbotina

Set & costumes designer Maxim Obrezkov

Lightning designer Andrey Tarasov

Sound director Andrey Oparin

Movement & gesture Elena Karalashvili

19:30
20:00
26
Eugene Onegin
26 February 19:00
Основная сцена

The idea, literary composition and staging Rimas Tuminas

Set design Adomas Jacovskis

Music Faustas Latenas

Lighting Designer Maya Shavdatuashvili

Costumes Mariya Danilova

19:00
STORM
26 February 19:30
Новая сцена

Director Ulanbek Bayaliev

Set designer Sergey Avstrievskih

Costumes Olga Nesterenco

Music Faustas Latenas

Lighting Designer Narek Tumanyan

19:30
Another man's wife and the husband under the bed
26 February 19:30
Студия

Director Ekaterina Zonnenshtral

Composer Yriy Tsokurov

Arrangement Arsrny Zonnenshtraly

19:30
Anne Frank: The diary
Premieres
26 February 19:30
Зал Амфитеатр

Dramaturge and director Ekaterina Simonova

Set and costume Vladimir Kruglov

Music Faustas Latenas

Make-up Olga Kalyavina

Sound

19:30
27
Anna Karenina
27 February 19:00
Основная сцена

Director-choreographer Angelica Cholina

Set-designer Marius Jacovskis

Make-up and costumes Yuozas Statkevichus

Lighting designer Tadas Valeyka

19:00
Medea
27 February 19:30
Новая сцена

Director Mikhail Tsitrinyak

Set designer Mariya Rybasova

Costumes Vicroria Sevryukova

Translation Valentin Dmitriyev

Composers Boris Kiner

19:30
Matryona’s Home
27 February 19:30
Студия

Stage version author and director Vladimir Ivanov

Author of the idea Aleksandr Mihaylov

Set design and costumes Maxim Obrezkov

Music Tatiana Agaeva

Vocal consultant Svetlana Ignatiyeva

19:30
Crime and Punishment
Premieres
27 February 19:30
Камерный зал

Lights

Assistant director

Sound

Director and tutor Elena Laskavaya

19:30
28
Saturday, Sunday, Monday
Premieres
28 February 19:00
Основная сцена

Director Luka de Fusko

Set design and costumes Marta Krizolini Malatesta

Lighting Designer Luigi Saccomandi

Make-up artist Olga Kalyavina

Assistant Director Lucia Rocco

19:00
CRAWFISH CRY
28 February 19:30
Новая сцена

Director Mikhail Tsitrinyak

Set designer Mariya Rybasova

Costume-designer Vicroria Sevryukova

Music by Boris Kiner

Interpretation of the play Mariya Zonina

19:30
Two Women
Premieres
28 February 19:30
Зал Амфитеатр

Director Vladimir Ivanov

Tutor Tatiana Zakhava

Set and costume Maxim Obrezkov

Lights

Make-up design Olga Kalyavina

19:30
Platonov. Short stories
Premieres
28 February 19:30
Студия

Director Ann Gorushkina

Lights Ruslan Mayorov

Sound Vadim Magalias

Technical support Dmitriy Lazarev

Assistant director Asya Knyazeva

19:30
29
12:00
PETER PAN
29 February 12:00
Новая сцена

Director Aleksandr Koruchenkov

Set designer Maxim Obrezkov

Costumes Mariya Danilova

Faustas Latenas

Choreographer Sergey Zemlyansky

12:00
Andersen's magic theatre
Premieres
29 February 12:00
Зал Амфитеатр